PK-241-2000 Vrták do dřeva 20,0/90mm sukovník TZ (zubový) PROFI 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PK-241-2000
Vrták do dřeva 20,0/90mm sukovník TZ (zubový) PROFI
Skladem na prodejně:9 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PK-241-2000
Skladem na prodejně:9 ks
PK-241-3200 Vrták do dřeva 32,0/90mm sukovník TZ (zubový) PROFI 1
Kat.číslo: PK-241-3200
Skladem na prodejně:25 ks
Kat.číslo: PK-241-3200
Skladem na prodejně:25 ks
Popis
  • 2 hlavní břity
  • ozubené obvodové řezné hrany
  • centrovací špička
  • lepší a rychlejší vrtání
  • čistý řez
  • nižší přítlak
  • válcová stopka
  • pouze pravé řezání
  • pro přesné vrtání do měkkého a tvrdého dřeva, stejně jako dřevotřískových desek a překližky
  • vhodné pro stacionární a ruční vrtačky
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-106.000.001
- maznice na stlačený vzduch - kapacita 500 cm3, možnosti doplňování 400 g mazací kartuše nebo maziva - provozní tlak 6,2 bar - tloušťka stěny trubky mazací pistole 1,2 mm - průměr mazacího pístu 62x154x4mm - hmotnost 1,46 kg
Cena:
Kat.číslo: KR-106.000.001
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: KR-30607
Cena:
Kat.číslo: KR-30607
Skladem na prodejně:1 ks
ks
- kleště se 4-mi vyměnitelnými nástavci, které lze ukládat do rukojeti - průměr nástavců 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8mm - pro hliníkové a ocelové nýty - součástí sady jsou hliníkové nýty o průměru 2,4-3,2-4,0-4,8mm, á 20ks - uloženo v kovové kazetě
Skladem na prodejně:3 ks
- 22-dílná gola souprava pro všestranné použití - ráčna 1/2" 45 zubů - nástavce 1/2" 10-32mm - nástavec 1/2" 16,0mm prodloužený svíčkový - nástavec 1/2" 21,0mm prodloužený svíčkový - kardan 1/2" - prodloužení 1/2" /125mm - prodloužení 1/2" /250mm - adaptér 3/8" x 1/2" vratidlový - nový desing tříkomponentní rukojeti - otvor v rukojeti umožňuje zavěšení nářadí - v pevném plastovém kufru
Skladem na prodejně:2 ks
Kód: FT-28055
- aku pila ocaska s rychloupínáním plátku - výkonný motor zajišťuje snadný a rychlý řez i tvrdými materiály - pilové plátky (podle druhu) umožňují rovné, oblé i nepravidelné řezy a výřezy i v hůře přístupných místech - bezpečnostní pojistka spínače proti náhodnému spuštění - tvar brusky uzpůsobený pro pohodlné držení a manipulaci - umístění ovládacích prvků pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku utahovák je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity - dodáváno bez baterie a nabíječky