PK-241-2000 Vrták do dřeva 20,0/90mm sukovník TZ (zubový) PROFI 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PK-241-2000
Vrták do dřeva 20,0/90mm sukovník TZ (zubový) PROFI
Skladem na prodejně:9 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PK-241-2000
Skladem na prodejně:9 ks
PK-241-3200 Vrták do dřeva 32,0/90mm sukovník TZ (zubový) PROFI 1
Kat.číslo: PK-241-3200
Skladem na prodejně:25 ks
Kat.číslo: PK-241-3200
Skladem na prodejně:25 ks
Popis
  • 2 hlavní břity
  • ozubené obvodové řezné hrany
  • centrovací špička
  • lepší a rychlejší vrtání
  • čistý řez
  • nižší přítlak
  • válcová stopka
  • pouze pravé řezání
  • pro přesné vrtání do měkkého a tvrdého dřeva, stejně jako dřevotřískových desek a překližky
  • vhodné pro stacionární a ruční vrtačky
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H1W2-K2IX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - nerezová pracovní deska INOX tl. 35 mm
Cena:
Kat.číslo: KR-3964K-H1W2-K2IX
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: LO-61134
Cena:
Kat.číslo: LO-61134
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Kód: KR-3964S-001
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Kat.číslo: KR-3964S-001
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-32020
Kat.číslo: KR-32020
Skladem na prodejně:10 ks
Kód: KR-3360
- 5-ti dílná souprava vyražečů - kulatý design s přesně zpevněnými koncovkami - průměr 3 x 160mm, 4 x 185mm, 5 x 200mm, 6 x 210mm, 8 x 225mm - kovový držák lze také namontovat na stěnu